11 травня 2019 р.

Всеукраїнський відкритий онлайн-урок «Європа починається з тебе»

Шановні колеги, долучайтесь  до святкування Дня Європи в Україні під час відкритого онлайн-уроку, до якого доєднаються всі школи України! Всеукраїнський відкритий онлайн-урок «Європа починається з тебе» приурочений до святкування Дня Європи в Україні та спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнівства, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.
Під час відкритого онлайн-уроку (з 9.00.-10.00) ,до якого зможуть доєднатися всі школи України, відомий тележурналіст, актор, сценарист і музикант Майкл Щур простими
словами проілюструє, як впровадження європейських цінностей та стандартів в Україні сприяє покращенню життя кожного українця та формуванню демократії, свободи та прав людини в України.
Водночас Віце-прем’єр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе поспілкується з учнями та дасть відповіді на запитання. Підготувати питання ви зможете заздалегідь та надіслати через опитувальну форму, представлену нижче на цій веб-сторінці. Найактивніші учні та школи будуть нагороджені тематичними призами та подарунками від організаторів заходу.
До участі запрошуються учні 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів усієї України.
Заповніть Google анкету, аби долучитися до участі в онлайн-уроціВодночас у цій анкеті Ви зможете поставити Ваше запитання організаторам та лекторам уроку.
Матеріали про ЄС доступні за посиланням: https://sites.google.com/view/online-urok/%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BB%D0%B8 

Немає коментарів:

Дописати коментар