27 листопада 2013 р.

Участь закладів освіти Чернігівського району у конкурсі Національного проекту "Відкритий світ"

    
Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України та Державне підприємство «Національний проект «Відкритий світ» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, в рамках реалізації ІІ етапу національного проекту «Відкритий світ», проводить «КОНКУРС 2000 ШКІЛ».
Конкурс проводиться на виконання доручення Президента України від 11 вересня 2013 року № 1-1/2360, відповідно до якого 2 000 загальноосвітніх навчальних закладів до кінця 2013 року стануть учасниками Національного проекту «Відкритий світ», як педагогічного експерименту. Загальноосвітні навчальні заклади, що стануть переможцями Конкурсу, отримають комп'ютери для вчителів, цифрові лабораторії, мультимедійні комплекси, а також за соціально прийнятною ціною пристрої для кожного учня. Після чого вони матимуть доступ до освітнього порталу, на якому будуть розміщені електронні освітні ресурси. 
Представники шкіл Чернігівського району були присутніми 01.11.2013 на презентації проекту «Відкритий світ» у м.Запоріжжя. Відо можна подивитися за посиланням: http://youtu.be/rCmIoUz22Zc
Участь у конкурсі у рамках реалізації проекту "Відкритий світ" беруть і загальноосвітні заклади Чернігівського району. Для участі у конкурсі директори заповнили заявку в електронному вигляді засобами веб-сайту  Національного проекту «Відкритий світ» http://form.openworld.org.ua/
 та на відео-ресурсі www.youtube.com розмістили відеоролик   з теми «Чому наша школа має першою отримати технології «Відкритого світу». Пропонуємо переглянути відео та підтримати наших учасників Конкурсу.
1.        Чернігівська сш «Надія» http://youtu.be/t7aPAweKe0Q
2.        Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів http://youtu.be/C5xR9Tx3T4w
3.        Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів http://youtu.be/XYBCP1KTXx8
4.        Верхньотокмацька ЗОШ І-ІІІ ступенів http://youtu.be/E-3hHixW44s
5.        Владівська ЗОШ І-ІІІ ступенів http://youtu.be/-53EWPu015Q


Немає коментарів:

Дописати коментар