26 квітня 2018 р.

Навчалися дорослі


26 квітня 2018 року на базі ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради проведено кущовий семінар з участю педагогічних працівників навчальних закладів району, які відповідають за охорону праці, безпеку життєдіяльності у рамках Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини, з метою залучення дорослого населення району та здобувачів освіти до масово-роз’яснювальної роботи з питань  безпеки життєдіяльності, формування навичок здорового способу життя, та набуття умінь і навичок свідомого поважного ставлення до збереження здоровя і життя здобувачів освіти і працівниківзакладів освіти та їх свідомої поведінки  у разі виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожежної небезпеки.
       Також у семінарі взяли участь завідувачі закладів дошкільної освіти, вчителі районних методичних об’єднань вчителів предметів «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни».
       Спільним наказом відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради та Чернігівським РС ГУ ДСНС  був затверджений план роботи семінару. Відповідно до якого розглядалися теоретичні питання, які підготували Галько І.В., методист МК відділу освіти та начальник 5-ДПРП Головного управління Державної служби з НС України у Запорізькій області, капітан служби цивільного захисту Синиця Р.О. «З досвіду роботи щодо питань  безпеки життєдіяльності. Про дії керівників навчальних закладів та педагогічних працівників з питання безпеки життєдіяльності», «Методичні рекомендації щодо організації протипожежної безпеки в навчальних закладах. Правила евакуації з приміщення, в якому виникла пожежа та використання первинних засобів пожежогасіння», «Оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації. Укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту та евакуаційні заходи».
Практичною частиною семінару було: «Дії під час виникнення пожежі» з залученням медичної служби карети швидкої допомоги та пожежної команди міжрайонного відділу ГУ ДСНС.
Ірина Галько, методист МК

Немає коментарів:

Дописати коментар