27 травня 2013 р.

Засідання РМО вихователів дошкільних навчальних закладів


24.05.2013 року на базі комунального дошкільного навчального закладу «Казка» Верхньотокмацької сільської ради пройшло засідання  РМО вихователів дошкільних та різновікових груп. Розглядалися актуальні питання щодо формування основ безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку. Акцентувалася увага на основних напрямках роботи з батьками з  питань формування правил безпечної поведінки дошкільників, видах діяльності та формах організації навчально-виховної роботи в групах.
Основними напрямками роботи педагогів із батьками із зазначеного питання можуть бути:
-інформація про створення максимально безпечних умов перебування дитини вдома, на подвір’ї, на відпочинку (правила особистої безпеки та безпеки оточуючих, дії в екстремальних ситуаціях тощо);
-ознайомлення батьків із роботою дошкільного закладу з цього напряму, з проблеми навчання та виховання дітей;
-залучення батьків до навчально-виховного процесу;
-вивчення та пропаганда кращого досвіду сімейного виховання із зазначеної проблеми.
Практичний перегляд  заняття у різновіковій групі «Безпечна подорож до дерева бажань» (вихователь Панченко А.А.) засвідчив, що діти знають правила пожежної безпеки, дорожнього руху. Казкові герої разом з педагогом вчили малят обачності, обережності, відповідальності за себе та свої вчинки.
В роботі РМО взяли участь методист-психолог ВасиленкоІ.В. та логопед Саєнко С.М. Методичні поради фахівців щодо формування професійної успішності вихователя, розвитку дрібної моторики рук і координації рухів дітей стануть в нагоді педагогам.

Немає коментарів:

Дописати коментар