29 липня 2015 р.

ЗНО. Чернігівські школи потрапили до рейтингу


Вперше за історію існування ЗНО публікується рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього оцінювання з української мови і літератури у 2015 році, складений українським центром оцінювання якості освіти.

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу А.М. Темника посіла 2757 місце. Панфілівський НВК та Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів отримали 4270 та 4384 місця відповідно. Також серед загального списку 5046-ю опинилась Чернігівська СШ "Надія". І завершує наш рейтинг Владівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла 6780 місце. Дякуємо вчителям української мови та літератури за ті знання, які допомогли учням знайти свій життєвий шлях. Ваша праця не залишилась не поміченою. Як сказав Д. Робінсон: "Досягнення учителя завжди виміряють кількістю учнів, які його перевершили". Сподіваємось, ваших досягнень із кожним роком ставатиме все більше.

З повним рейтингом навчальних закладів за результатами зовнішнього оцінювання з української мови і літератури можна ознайомитися за цим посиланням >>>
Отримати ще більше інформації>>> 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар